ساندویچ پنل چیست؟

قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پنل چیست؟

ساندویچ پانل (sandwich panel)  از  (acp)  یا پنل کمپوزیت آلومینیوم تشکیل شده است  ترکیبات سبک و مرکبی است که به دو لایه محدود شده است  و در بین انها یک لایه عایق قرار داده شده است (مانند ساندویچ ) عایق گفته شده عایقی است نرم و انعطاف پذیر ساندویچ پانل ها کاربرد بسیار زیادی در صنایع گوناگون و انواع ساختمان ها دارند و همین امر آنها را متمایز کرده است.به علت ارزان بودن و هزینه کمتر اقتصادی جز انتخاب های اول است.علاوه بر مزیت ذکر شده مزیت های گوناگون دیگر باعث برجسته شدن این مسئله شده است.عایق ساندویچ پنل ها از موادی مانند پلی اورتان ،پلی استایرن،پشم سنگ و پشم شیشه تولید می شوند.

این محصول در طیف های رنگی متفاوت مانند سفید،آبی،قرمز،نقره ای،طوسی،کرم،سبز ،یشمی،زرد و بنفش عرضه می شود.ضخامت ساندویچ پنل ها بین 4 الی 20 سانتی متر است و برحسب سفارش تولید می گردد.

کاربردهای متفاوت ساندویچ پانل ها در مصارف صنعتی این کالا را به یکی از پرمصرفترین تولیدات امروز دنیا کرده است.از جمله مصارف آن میتوان به استفاده در ورزشگاهها ، انبارها ، سوله ها،استخرها،سازه های فلزی،خانه های سیار،هتل ها،کارخانه ها و … اشاره کرد.

ساندویچ  پانل در دنیای امروزه یک امتیاز است.برای کسانی که دنبال فرصت هستند شانس بسیار خوبی برای سرمایه گزاری خواهد بود.شرکت ما با تجربه کافی و داشتن تخصص در این موضوع می تواند به شما کمک کند.

ما انواع ساندویچ پانل ها و کاربرد هر کدام را به شما نشان می دهیم.به شما قیمتهای مناسب را ارائه می دهیم و نکات مناسب برای خرید ساندویچ پنل با کیفیت را به شما گوشزد می کنیم.پس اگر مایل به همکاری با ما هستید می توانید هم اکنون با ما تماس بگیرید

 

ما منتظر تماس های شما هستیم