ساندویچ پنل با طرح چوب

ساندویچ پانل,ساندویچ پانل طرح چوب

ساندویچ پنل با طرح چوب

ساندویچ پنل ها محصولاتی هستند که امروزه گسترش بسیاری پیدا کرده اند و در جاهای بسیاری کاربرد دارند.به همین دلیل این محصول در طرح های مختلف در حال ارائه شدن می باشد.

ساندویچ پانل,ساندویچ پانل طرح چوب

ساندویچ پنل طرح چوب، کامپوزیتی است که از ورقه هایی با روکش چوب و فایبرگلاس که توسط رزین به هم پیوند خورده اند . از ساندویچ پنل چوبی برای قایقها،مبلمان و همچنین ساختار ساختمان به کار می رود.

از انجایی که چوب فرسایش زیادی دارد و معایبی چون جذب رطوبت و عمر کم از مزایای ان کم می کند. با وجود این نوع ساندویچ پنل ها دیگر معایب بالا حذف می شود.این ورق مقاوم در برابر اب و رطوبت است.مواد فیبری داخل ساندویچ چوبیان را تقویت می کند و مقاوت کششی ان را بالا می برد.این سازه و روکش چوبی ان قابل تورم و فاسد شدنی نیست و تاب خوردگی ندارد.

مواد این ساندویچ پنل پردازش شده،سفت و سخت هستند که باعث افزایش قدرت انها شده است.این ویژگی ها باعث کاربرد این گونه ساندویچ پنل ها در محیط های با رطوبت بالا مانند بدنه قایق ها شده است.

این ساختار هم چنین برای تشکیل سازه هایی که محدب و مقعر هستند استفاده می شود.مثلا بسیار مناسب برای همان بدنه قایق است که حالت خمیدگی دارد.
جنبه دیگر استفاده این ساندویچ پنل ها در مبلمان است.از انجایی که این ساندویچ پنل ها مقام در برابر ضربه و رطوبت هستند بسیار کاربرد مناسبی در مبلمان ها دارند.

هسته این ساندویچ پنل ها الیاف پشم شیشه است که با لایه چوبه رویی خود پیوند خورده اند.

از دیگر موارد استفاده این ساندویچ پنل ها کاربرد در ساختمان است . به دلیل ظاهر زیبای ان و مقاومت در برابر ضربه و فرسایش می توان از انها در دکور و زیباسازی ساختمانها استفاده کرد.استفاده از این ساندویچ پنل ها موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود.

ساندویچ پنل های با طرح چوب امروزه مشتری های خاص و فراوانی دارد و کشور ایران هم از این مقوله مستثنا نیست.شرکت های گوناگونی امروزه در این زمینه فعال هستند و ساندویچ پنل های باطرح چوب با کیفیت مناسب و قیمت مناسب ارائه می کنند.

ساندویچ پنل های با طرح چوب به دلیل زیبایی و طرح خاص ان می تواند جلوه های زیبایی به ساختمان ها و مبل ها ارائه دهد.

در صورت تمایل بیشتر به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه این نوع ساندویچ پنل ها می توانید با ما تماس بگیرید.منتظر شما هستیم.