ساندویچ پانل کبیر

ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل ها امروزه کاربرد بسیاری در صنعت و مصارف دیگر پیدا کرده اند. از مزایای ساندویچ پنل ها می توان به ارزان بودن،سبک بودن،بادوام بودن، اسانی نصب و صرفه جویی در مصرف انرژی نام برد . شرکت ها و کارخانه های معتبری در سراسر دنیا در این عرصه در حال فعالیت هستند.در ایران تیز کارخانه ها و شرکت های زیادی در زمینه ساندویچ پانل ها در حال فعالیت و تجارت هستند . از دیگر شرکتهای فعال در زمینه ساندویچ پانل ها ،شرکت کبیر پانل است.این شرکت ساندویچ پنل کبیر در سال 1384 تاسیس شد و کار خود را شروع کرد.

در این شرکت که از متخصصان و مهندسان توانمندی استفاده می شود، انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری با فوم پلی یورتان تولید می گردد.انواع ورق های متفاوت ساندویچ پنل مانند ورق الومینیوم،الوزینک و گالوانیزه هم در این شرکت تولید می شود.

در این شرکت همچنین کانکس های ورقی با فوم پلی استایرن برای مصارف کارگاهی ،بهداشتی تولید می گردند.

مشتریان این شرکت همگی شرکت ها و سازمانهای معتبری هستند که به خاطر کیفیت مناسب ساندویچ پنل ها ی این شرکت به ان اعتماد کرده اند.

مدیر عامل فعلی این شرکت اقای کمال صراف نژاد می باشد و این شرکت با تمامی توان خود در حال ساخت محصولات مدرن و باکیفیت است. انواع ساندویچ پانلها در طرحها و رنگهای مختلف در این شرکت تولید می گردد .این شرکت علاوه بر فعالیت داخلی در عرصه بین المللی هم فعالیت خوبی دارد و با کشورهای زیادی در حال تجارت است.

محصولات این شرکت دارای استانداردهای روز و کیفیتی ممتاز و خدمات پس ازفروش و سرویس دهی مناسب هستند.

از شرکت های معتبر در تبریز در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل از جمله ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل سردخانه ای و … شرکت ایده آل پوشش می باشد که پروژه های انجام شده توسط این شرکت گواهی بر نیروی حرفه ای و کارآزموده آن می باشد .

برای سفارش هر گونه ساندویچ پانل می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس های ما برای برقراری ارتباط : 04134256271 – 04134256270  – 09143026241