ساندویچ پانل شیراز

ساندویچ پانل

 

ساندویچ پانل شیراز

قطعا یکی از مهمترین شهر ها در عرصه ساندویچ پانل شهر شیراز است.این شهر با داشتن کارخانه ها و شرکت های معتبر در این عرصه نام خود را پر آوازه کرده است شیراز با تولید انواع ساندویچ پنل ها توانسته است جایگاه خوبی در کشور را از ان خود کند این شهر هم چنین دارای شرکت های فعال در این زمینه است.استانهای دیگر نیز در این شهر دارای نمایندگی های خرید و فروش هستند.

 

تولیدات شهر شیراز

تمامی محصولات بالا با استاندارد های روز دنیا تهیه می شوند.

خدمات نصب و حمل و نقل و مشاوره در زمینه ساندویچ پنل ها همگی در این شهر در دسترس هستند.

شیراز با قدمتی خوب در زمینه تولید ساندویچ پنل باعث جذب انواع شرکت ها به سمت این شهر شده است.امروزه در شیراز شرکت های بزرگ ومعتبری فعالیت دارند و نمایندگی آنها در شهر انواع خدمات را ارائه می دهد.

از جمله شرکت های مطرح شیراز عبارتند از:

-شرکت سرما گستر شیراز
-شرکت پارسین گستر جنوب

عمده ترین تولیدی ساندویچ پانل در شهر شیراز ساندویچ پنل پلی یورتان است ،هر چند که این نوع ساندویچ پنل شاید عمده ترین تولید ساندویچ پنل دنیا باشد.

برای تهیه و خرید تمامی این محصولات در شهر تبریز هم می توانید به شرکت ایده آل پوشش مراجعه یا با شماره های ما تماس بگیرید . تمام این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می شود . لذا خریداران محترم برای کسب اطلاع کامل درباره ی ساندویچ پنل ها ، لیست قیمت ها و نحوه استفاده از ساندویچ پانل در ساختمان با ما تماس بگیرید .