ساندویچ پانل ارومیه

ساندویچ پانل

ساندویچ پانل ارومیه

استان آذربایجان غربی مانند استان همجوار خود، آذربایجان شرقی یکی از استانهای فعال در زمینه تولید ،فروش ،نصب و ارائه خدمات گونااگون ساندویچ پانل هاست . مرکز این استان یعنی شهر ارومیه هم فعالیتهای خوبی در این عرصه را به خود اختصاص داده است.در این شهر انواع ساندویچ های پلی یورتان و پلی استایرن با کیفیت مناسب در کارخانه های مدرن و امروزی تولید می شوند .

این شهر علاوه بر داشتن تولیدات خود  محصولات دیگر استانها را نیز از طریق نمایندگی های مجاز عرضه می کند مانند استان های تهران و اصفهان.

شرکت های مختلفی در این شهرفعالیت دارند و خدمات مورد نظر برای خریداران ساندویچ پنل ها را انجام می دهند.اگر ساکن شهر ارومیه هستید به راحتی می توانید از این  خدمات بهره مند شوید.

نمایندگان بزرگ کارخانه های مطرح در زمینه ساندویچ پانل مانند شرکت اراسب پیشتاز در حال توسعه این عرصه در شهر های استانهای کشور از جمله شهر ارومیه هستند.

این فرصت خوبی برای رونق اقتصادی در این شهر است و مردم این شهر می توانند از مزایای این کالای خوب به راحتی بهره مند شوند. انواع ساندویچ پنل های سقفی و دیواری و نصب سریع و مطمئن انها در این شهر ارائه می شود .

ساندویچ پنل هایی که هم اکنون در شهر ارومیه عرضه می شوند عبارتند از:

  • ساندویچ پنل سقفی
  • ساندویچ پنل دیواری
  • ساندویچ پنل سرد خانه ای
  • ساندویچ پنل اتاق تمیز
  • و…

لیست انواع قیمت ها و انواع ساندویچ پنل ها را در این شهر می توانید ازطریق مراجعه به فضای مجازی دریافت کنید .

ایده آل پوشش نیز شرکتی با سابقه در شهر تبریز است . اگر نیاز به ساندویچ پانل هایی با کیفیت بالا دارید کافی است با ما تماس بگیرید تا با روند کارایی ما ، پروژه های انجام شده و قیمت مقرون به صرفه ما بیشتر آشنا شوید .